• Новини КМОР

Створено Спільний представницький орган роботодавців в місті Києві

7 березня 2018 року в місті Києві, на Зібранні повноважних представників організацій роботодавців та їх об’єднань , що визнані репрезентативними на територіальному рівні в місті Києві, створено Спільний представницький орган сторони роботодавців на територіальному рівні в місті Києві (СПО). Сторонами угоди є всі репрезентативні організації роботодавців та їх об’єднання, що діють на територіальному рівні в місті Києві: Об’єднання організацій роботодавців Федерація роботодавців міста Києва (ФРК) ( Свідоцтво Національної служби посередництва і примирення №002-18/26-Т), загальна чисельність працівників, які працюють на підприємствах членах ФРК склала 285966 осіб, питома вага членів ФРК у загальній чисельності занятого населення міста Києва склала 21%,

Детальніше →

26 жовтня 2016 року в Залі засідань Федерації роботодавців України відбулося засідання Правління Київської міської організації роботодавців

26 жовтня 2016 року в Залі засідань Федерації роботодавців України відбулося засідання Правління Київської міської організації роботодавців в якому взяли участь київські підприємці та роботодавці, а також новообраний Голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Детальніше →

Зустріч Першого заступника голови КМДА Ігоря Ніконова з столичними автобусними перевізникам

23 грудня 2014 року в приміщенні Київської міської ради відбулася робоча зустріч Першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Ніконова Ігоря Володимировича з київськими приватними автобусними перевізниками, підприємцями та керівниками столичних транспортних підприємств. Ця робоча зустріч відбулася в продовження діалогу та дієвої співпраці між КМДА та Федерацією роботодавців м. Києва яка розпочалася в листопаді 2014 року.

Детальніше →

Засідання Федерації роботодавців Києва

3 грудня 2014 року в приміщенні Федерації роботодавців України відбулося розширене засідання Ради Федерації роботодавців міста Києва в якомувзялиучасть: Голова Федерації роботодавців міста Києва - Андрій Антонюк, заступник Голови Ради Федерації роботодавців міста Києва, Депутат Верховної Ради України VIII скликання – Руслан Демчак, Заступник Голови Ради Федерації роботодавців України – Дмитро Олійник, депутат Київради – Олег Костюшко, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальник управління промисловості та інноваційної політики - Баган Анатолій Олександрович, члени Ради ФРК, керівники київських підприємств та київські підприємці.

Детальніше →

Андрій Антонюк обраний Головою правління Київської міської організації роботодавців

В залі засідань ПАТ «Київметробуд» 23 січня 2013 року відбулося засідання правління Київської міської організації роботодавців (КМОР), в ході якого були підведені підсумки діяльності КМОР у 2012 році; затверджений акт Ревізійної комісії КМОР за минулий рік; обраний новий член Правління КМОР; розглянуті зміни та доповнення до Статуту КМОР та ін.

Детальніше →

Робоча зустріч керівників столичних підприємств та підприємців з керівництвом міста Києва

зустріч керівників столичних підприємств міста Києва

18 листопада 2014 року в приміщенні Київської міської ради за ініціативи Федерації роботодавців м. Києва (ФРК) та Київської міської ради профспілок відбулася перша робоча зустріч київських роботодавців, підприємців, керівників столичних підприємств з керівництвом міста Києва.

Детальніше →

Профспілки та роботодавці Києва заявляють про готовність вивести людей на протести в річницю Революції гідності.

В інформаційному агентстві «УНІАН» 12 листопада 2014 року відбулася прес-конференція в якій взяли участь Голова Ради Федерації роботодавців м. Києва Андрій Антонюк та Голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник . Під час прес-конференції представники Федерації роботодавців м. Києва та Київської міської ради профспілок озвучили основні проблемні питання, які турбують київські підприємства, трудові колективи, киян і які нажаль не хоче помічати ні Київрада, ні Київська міська державна адміністрація, ні Кабінет міністрів України.

Детальніше →

Занепад київської промисловості, закриття підприємств та скорочення робочих місць - це загроза забезпеченню життєдіяльності м. Києва.

В залі засідань ПАТ «Київметробуд» 6 листопада 2014 року відбулося розширене засідання Правління Київської міської організації роботодавців, в якому взяли участь київські підприємці та роботодавці члени КМОР. На розширеному засіданні Правління Київської міської організації роботодавців розглядалися наступні питання порядку денного.

Детальніше →

Київська влада готова і буде відстоювати інтереси Київських підприємств та трудових колективів.

29 жовтня 2014 року в Київській міській державній адміністрації (КМДА) відбулася нарада під головуванням першого заступника Голови КМДА Ніконова Ігоря Володимировича з керівництвом Федерації роботодавців міста Києва та Київської міської ради профспілок. Ця зустріч відбулася після підтримки київською владою ініціативи Федерації роботодавців міста Києва та Київської міської ради профспілок.

Детальніше →

Голова Ради ФРК Андрій Антонюк в прямому ефірі ТРК «Київ»: «Що потрібно знати роботодавцям та працівникам про мобілізацію?»

В прямому ефірі ТРК «Київ» (програма «Громадська приймальня») 18 серпня 2014 р. Голова Ради Федерації роботодавців м. Києва Андрій Антонюк виступив на тему: «Що потрібно знати роботодавцям та працівникам про мобілізацію?». За словами А. Антонюка, відповідно до чинного законодавства України, за мобілізованим працівником закріплюється робоче місце (терміном на 1 рік) та виплачується заробітна плата, яку за дорученням мобілізованого працівника можуть отримувати його рідні, близькі або інші довірені особи. А. Антонюк наголосив, що основною позитивною новацією Закону України «Про внесення змін до ЗУ “Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку”», ухваленого Верховною Радою України 25 липня 2014 р. є наступні норми.

Детальніше →

Федерація роботодавців м. Києва та Київська міська рада профспілок підписали Меморандум про співробітництво щодо збереження трудового потенціалу та забезпечення стабільної роботи підприємств міста

Голова Ради Федерації роботодавців м. Києва Андрій Антонюк та Голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник під час засідання Президії КМРП 08 липня 2014 р. підписали «Меморандум про співробітництво між Федерацією роботодавців м. Києва та Київською міською радою профспілок щодо збереження трудового потенціалу та забезпечення стабільної роботи підприємств міста».

Детальніше →

Член правління КМОР В. Чміль в інтерв’ю ТРК «Інтер» розповів, хто виграє, а хто постраждає від угоди з ЄС

В програмі «Подробиці тижня» ТРК «Інтер» 29 червня 2014 р. вийшов телесюжет на тему: «Хто виграє, а хто постраждає від угоди з ЄС: думка промисловців». Член правління Київської міської організації роботодавців, Голова правління ПАТ НПП «Сатурн» Володимир Чміль розповів телеглядачам про перспективи української економіки після підписання Угоди про Асоціацію з ЄС і можливим закриттям ринків Росії, Казахстану та Білорусі.

Детальніше →

Рада ФРУ ухвалила Звернення (вимоги) роботодавців до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо покращення умов для ведення бізнесу в Україні

24 червня 2014 р. відбулося засідання Ради Федерації роботодавців України, на якому розглядалися наступні питання порядку денного.Про вимоги Федерації роботодавців України до Президента України, Уряду та Парламенту України. Про зміни у складі Ради Федерації та про припинення членства у Федерації роботодавців України. Про міжнародне співробітництво Федерації роботодавців України.

Детальніше →

Член правління КМОР В. Нестєров: «В умовах економічної стагнації досягнути стопроцентної завантаженості промислових підприємств нереально»

Голова правління ПАТ «Комбінат Будіндустрії», член правління Київської міської організації роботодавців Валерій Нестеров в коментарі для програми «Ранок» телеканалу «Інтер», яка вийшла в ефір 13 червня 2014 р. зазначив, що роботодавці вимушені заощаджувати, щоб запобігти банкрутству підприємств.

Детальніше →

Голова Ради ФРК Андрій Антонюк: «Потрібно створити дієві механізми використання державних закупівель для стимулювання економічного розвитку та захисту вітчизняного товаровиробника»

В Конференц-залі НСК «Олімпійський» 30 травня 2014 р. відбулася конференція «Можливості для розвитку малого та середнього бізнесу через зміну системи державних закупівель», організована Незалежним центром сприяння підприємництву за підтримки Федерації роботодавців України, Національного проекту підтримки малого та середнього бізнесу «Бізнес-Ідея», Юридичної фірми «Астерс», Міжнародної аудиторської компанії «Baker Tilly» та Райффайзенн Банк Аваль.

Детальніше →

Голова Ради ФРК Андрій Антонюк закликав київську владу звернути увагу на проблеми столичного бізнесу

В Київському міському Будинку вчителя за ініціативи Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» 15 квітня 2014 року відбулася зустріч з Головою Київської міської державної адміністрації Володимиром Бондаренко, в якій взяли участь київські роботодавці, представники організацій профспілок у м. Києві, відомі громадські діячі.

Детальніше →

Голова Ради ФРК А. Антонюк виступив у прямому ефірі ТРК «Київ» на тему: «Мобілізація — що потрібно знати працівникам і роботодавцям»

Голова Ради Федерації роботодавців м. Києва Андрій Антонюк 07 квітня 2014 р. взяв участь в програмі «Громадська приймальня» ТРК «Київ», в рамках якої обговорювалися наступні питання.

Детальніше →

Роботодавці отримали першу перемогу в боротьбі з суддівською корупцією

Федерація роботодавців Києва отримала першу важливу перемогу над суддівською корупцією, та й надалі продовжуватиме боротися з проявами вимагання хабарів і тиску на столичний бізнес.

Детальніше →

"Економічна правда": Куратори податкових "ям Сім’ї Януковича" підготували для українського бізнесу День дурня

Більше тижня тому назад на адресу Федерації роботодавців м. Києва було надіслано декілька звернень щодо одного дуже цікавого "листа щастя", який отримали деякі столичні підприємці від кураторів податкових "мийок Сім’ї Януковича".

Детальніше →

Голова Ради ФРК Андрій Антонюк в ефірі ТРК «Київ» звернувся до нової влади з важливими питаннями, які сьогодні турбують український бізнес

В прямому ефірі телерадіокомпанії «Київ» (програма «В центрі уваги») 25 березня 2014 р. Голова Ради Федерації роботодавців міста Києва Андрій Антонюк звернувся до представників нової влади з низкою важливих питань, які сьогодні турбують український бізнес, зокрема...

Детальніше →

Федерація роботодавців м. Києва заявила відвід судді, якого ЗМІ звинувачують в корупції

В Окружному адміністративному суді м. Києва 13 березня 2014 р. Федерація роботодавців м. Києва подала заяву про заявлення відводу судді за наявності обставин, які викликають сумнів у неупередженості судді.

Детальніше →

Обсяг корупції у 2010-2013 роках в економіці України перевищив 500 мільярдів гривень

В інформаційному агентстві «УНІАН» 13 березня 2014 року відбулася прес-конференція «5 кроків для ліквідації корупції в Україні. Пропозиції бізнесу», під час якої Федерація роботодавців України презентувала 5 основних кроків, які пропонує бізнес для ліквідації корупції в Україні.

Детальніше →

Голова Ради ФРК Андрій Антонюк: «Столичні роботодавці вважають, що чиновники, які не готові працювати без корупційної складової, мають добровільно звільнити свої посади»

06 березня 2014 р. в Залі засідань Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у м. Києві відбулася Регіональна зустріч (нарада) керівництва ГУ ДСНС України у м. Києві з Федерацією роботодавців м. Києва та керівниками столичних підприємств.

Детальніше →

Федерація роботодавців Києва закликає не платити хабарі суддям, митникам, податківцям

26 лютого 2014 року в приміщенні Федерації роботодавців України відбулося розширене засідання Федерації роботодавців міста Києва (ФРК) за участі керівництва Федерації роботодавців України (ФРУ) та керівників київських підприємств.

Детальніше →

Голова Ради ФРК Андрій Антонюк закликав молодих киян сумлінно вчитися та здобувати робітничі професії

У Київському міському будинку учителя відбувся традиційний для столичної профтехосвіти урочистий захід «Благословен, учителю мій, будь!». Щороку за результатами конкурсів, змагань, рейтингових досліджень, професійно-технічна освіта м. Києва відзначає кращих представників освітянської професії – викладачів та майстрів виробничого навчання, які за результатами своїх професійних здобутків отримали право на звання «Кращий педагог року».

Детальніше →

Київські роботодавці ініціюють зустріч з Головою КМДА В. Макеєнком та Секретарем Київради Г. Герегою

В Залі засідань Федерації роботодавців України 03 лютого 2014 року відбулося спільне засідання Федерації роботодавців міста Києва, Київської міської організації роботодавців, Київської міської асоціації роботодавців за участі керівництва Федерації роботодавців України та керівників київських підприємств.

Детальніше →

Голова правління КМОР Андрій Антонюк на III Конгресі роботодавців м. Києва заявив: «Основними причинами зростання безробіття в Україні є високий рівень корупції, значний адміністративний та податковий тиск на бізнес»

18 грудня 2013 року у приміщенні Центру культури та мистецтв НАУ відбувся Третій Конгрес роботодавців м. Києва. Захід був організований Київським міським центром зайнятості за підтримки Київської міської державної адміністрації та Федерації роботодавців України.

Детальніше →

Голова правління ПАТ "Укрпластик" Ірина Мірошник: "Україна закопує відходи вартістю 3 млрд.грн."

Якби в Україні перероблялося хоча б 50% відходів, додатковий дохід від реалізації вторинної сировини становив би 3,3 млрд гривень. Про це заявила голова правління ПАТ "Укрпластик" Ірина Мірошник, коментуючи перспективу появи в Україні нового екоподатку.

Детальніше →

Нормативна грошова оцінка земель міста Києва має бути приведена до обґрунтованого фінансово-економічного рівня

В Київській міській раді 14 жовтня 2013 р. відбулося засідання Робочої групи Київради з контролю розробки нормативної грошової оцінки земель міста Києва під головуванням депутата Київради Олени Овраменко.

Детальніше →

Процес донарахування штрафних санкцій та збільшеної орендної плати за землю без внесення відповідних змін до договорів оренди землі ПРИПИНЕНИЙ

В Залі засідань ПАТ «Київметробуд» 10 жовтня 2013 року відбулося розширене засідання Правління Київської міської організації роботодавців, в якому взяли участь київські підприємці та роботодавці, а також Голова Робочої групи Київради з контролю розробки нормативної грошової оцінки земель міста Києва, депутат Київської міської ради Олена Овраменко, представник Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації Валерій Кержаков та Голова Київської обласної колегії адвокатів Вадим Хабібуллін.

Детальніше →

Відбувся другий конгрес роботодавців Києва

24 вересня 2013 року у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбувся другий Конгрес роботодавців м. Києва. Захід був організований Київським міським центром зайнятості за підтримки Державної служби зайнятості та Київської міської державної адміністрації. Мета Конгресу - збільшення довіри роботодавців до діяльності служби зайнятості та залучення їх до співпраці, як потенційних партнерів в питаннях забезпечення зайнятості киян через працевлаштування на заявлені роботодавцем вакансії.

Детальніше →

ФРУ та КМОР закликали Кабінет Міністрів України забезпечити дотримання прав і законних інтересів орендарів

ФРУ та Київська міська організація роботодавців закликали Кабінет Міністрів України забезпечити дотримання прав і законних інтересів орендарів – суб’єктів господарювання. Федерація роботодавців України спільно з Київською міською організацією роботодавців продовжують займатися врегулюванням проблемних питань, пов’язаних з формуванням орендної плати за землю.

Детальніше →

Підприємці закликають не підвищувати ціни оренди на землю

Підприємці звернулися до влади: вони просять відмовитися від практики підвищення орендної плати за землю без згоди орендарів, посилаючись на суперечливу статтю Податкового кодексу України.

Детальніше →

Совместная Пресс-конференция ФРУ и КГОР, продолжение: Газета "Бизнес" 02.09.2013. Судьба арендатора

Совместная Пресс-конференция Федерации работодателей Украины и Киевской городской организации работодателей в «Униан» затронула очень важную тему. Продолжение этой темы поддержала газета "Бизнес".

Детальніше →

Збільшення орендної плати за землю без згоди орендарів — національна проблема для українського бізнесу

Збільшення орендної плати за землю без згоди орендарів — національна проблема для українського бізнесу КИЇВ, 29 серпня 2013 року. Збільшення орендної плати за землю без згоди орендарів – національна проблема для українського бізнесу. На цьому наголосили учасники прес-конференції, яка відбулась в четвер у Києві.

Детальніше →

Втрати суб'єктів господарювання внаслідок неправомірного збільшення орендної плати за землю можуть перевищити 1 млрд. грн.

Федерація роботодавців України закликає місцеві органи влади утриматись від автоматичного збільшення орендної плати за землю. За оцінками ФРУ, сума необґрунтованих втрат суб’єктів господарювання через підвищення орендних ставок земель може перевищити 1 млрд. грн. за рік. Про ситуацію та ризики, що є наслідком неправомірного збільшення річної орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності без згоди орендарів розповіли учасники прес-конференції, що відбулась в ІА “УНІАН” 29 серпня.

Детальніше →

Столичні роботодавці оскаржать рішення Київради про збільшення орендної плати за землю

Майже для півтори тисячі київських підприємств щорічне фінансове навантаження може збільшитись орієнтовно на 250 млн. грн. внаслідок прийняття 28 лютого цього року Київською міською радою рішення №89/9146 про збільшення розміру річної орендної плати за землю відповідно до вимог Податкового кодексу.

Детальніше →

КМОР звернулась з Відкритим зверненням до Голови КМДА

Загальні збори Київської міської організації роботодавців звернулися з Відкритим зверненням до Голови КМДА Олександра Попова. 05 березня 2013 р. в залі засідань ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова відбулися Загальні збори Київської міської організації роботодавців (КМОР), в роботі яких взяли участь представники Київської міської державної адміністрації, керівництво Федерації роботодавців України, депутати Київської міської ради, відомі київські промисловці та підприємці, представники профспілок, громадські діячі, правозахисники.

Детальніше →

Заступник Голови Громадської ради при КМДА, Член правління Київської організації роботодавців Андрій Антонюк взяв участь у нараді, присвяченій підсумкам роботи промисловості м. Києва за 2011 рік

09 лютого 2012 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася нарада «Про підсумки роботи промисловості м. Києва за 2011 рік та вплив стану закупівель продукції київських товаровиробників на підвищення обсягів промислового виробництва та впровадження інвестиційних проектів», яку провів Голова КМДА Олександр Попов. В нараді взяли участь члени Ради директорів м. Києва, Київської Торгово-Промислової Палати, Федерації роботодавців Києва та Заступник Голови Громадської ради при КМДА, Член правління Київської організації роботодавців Андрій Антонюк.

Детальніше →

Андрій Антонюк: «Я переконаний, що нове керівництво Федерації роботодавців України сприятиме поглибленню діалогу влади та бізнесу»

29 листопада 2011 року у Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся Об’єднавчий з’їзд Федерації роботодавців України, в роботі якого взяли участь Прем’єр-міністр України Микола Азаров, Віце-прем’єр-міністр – Міністр соціальної політики України Сергій Тигіпко, Голова Об’єднаного руху роботодавців України, Голова Ради директорів Групи компаній Group DF Дмитро Фірташ, а також 282 делегата, які представляють бізнес і промисловість України, у тому числі Президент Київської міської організації роботодавців Іван Голодівський та Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк.

Детальніше →